Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 10 кг |
| Внутрішнє покриття | |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 252 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Дисплей | дисплей LED |
| Захист від дітей | Є |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | Easy Clean |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Особливості | функція просушки парогенератора |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | білий |
Характеристики Мікрохвильова піч LG MS2042DY
Немає в наявності
Код:002151312
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами