Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мікрохвильова піч LG MS2336GIB
В наявності
Код:002150565
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч LG MS2336GIB
| Виробник | |
| Вага | 9.4 кг |
| Внутрішнє покриття | |
| Висота | 272 мм |
| Ширина | 476 мм |
| Глибина | 346 мм |
| Захист від дітей | Є |
| Колір | чорний |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | Easy Clean |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | підтримування температури (готова страва) |
| Оснащення | книга рецептів |
| Діаметр поворотного піддону | 292 мм |
| Додатково | швидкий старт |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч LG MS2336GIB
Технологія Smart Inverter Мікрохвильова піч LG NeoChef з технологією Smart Inverter. Завдяки високій потужності в 1000 Вт і точності управління продукти розморожуються, підігріваються і готуються ефективніше, а страви порадують вас різноманітністю.
Рівномірний підігрів Точний контроль потужності мікрохвиль забезпечує швидший і рівномірніший підігрів страв для отримання кращого смаку.
Рівномірне розморожування Система регулювання потужності мікрохвиль забезпечує рівномірніше та швидше розморожування продуктів, зберігаючи їх смак і структуру.
Швидке приготування Висока потужність в 1000 Вт дозволяє готувати улюблені страви за менший час порівняно з традиційними мікрохвильовими печами.
Різні режими приготування Різні режими дозволять готувати різноманітно та приємно дивувати себе та своїх близьких. Функції запікання, обсмажування, підтримування заданої температури та приготування йогурту тепер доступні в одному пристрої.
Приготування в режимі гриль Кварцовий гриль скорочує час приготування їжі. Комбінація функції гриля і мікрохвиль дозволяє отримувати страви соковиті всередині і з апетитною хрусткою скоринкою зовні.
Антибактеріальне покриття EasyClean Спеціальне антибактеріальне внутрішнє покриття EasyClean, що легко очищається, перешкоджає поширенню бактерій на 99.99% і стійке до механічних пошкоджень і вбирання жиру, завдяки чому частинки їжі не прилипають до стінок печі та легко очищаються.
Стійкий поворотний столик 6-вугільна опора запобігає проливанню рідини з ємності, що стоїть на краю поворотного столика, і дозволяє вам готувати без зайвого клопоту.
Яскрава LED-підсвітка Внутрішнє LED-підсвічування білого кольору в 3 рази яскравіше, ніж у традиційних моделей, що допомагає контролювати процес приготування їжі без відкривання дверцят мікрохвильової печі та забезпечує менше споживання електроенергії.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч LG MS2336GIB
[[ getCurrentDecimal('7219') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7218') ]] ₴
