Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Panasonic NN-ST34HWZUE
Немає в наявності
Код:003564817
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Panasonic NN-ST34HWZUE
| Виробник | |
| Вага | 12.6 кг |
| Висота | 28.7 мм |
| Ширина | 48.5 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Дисплей | |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 25 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозігрів |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | автовідключення |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Panasonic NN-ST34HWZUE
Ключові особливості моделі NN-ST34HWZPE:
- Потужність НВЧ-випромінювання 800 Вт
- Продумане сенсорне керування не викликає незручностей, адже його добре доповнює дисплей, за допомогою якого Ви зможете контролювати хід процесу і задати необхідний час для таймера.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Panasonic NN-ST34HWZUE
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Panasonic NN-ST34HWZUE
[[ getCurrentDecimal('5123') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5122') ]] ₴