Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мікрохвильова піч Samsung MG23K3614AW/UA
Немає в наявності
Код:002151322
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Samsung MG23K3614AW/UA
| Виробник | |
| Вага | 13 кг |
| Внутрішнє покриття | |
| Тип гриля | ТЕН |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Дисплей | дисплей LED |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип | з грилем |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 л |
| Тип внутрішнього покриття | біокераміка |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | решітка для гриля |
| Особливості | годинник |
| Діаметр поворотного піддону | 288 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Samsung MG23K3614AW/UA
Інтуїтивне управління
Подвійний перемикач
Керуйте приготуванням їжі швидше та простіше. Два поворотні перемикачі дозволяють встановлювати час, вагу або потужність. Ви можете готувати страви найточніше, а простий, елегантний дизайн надає мікрохвильовій печі чистого та стильного вигляду.
Рівномірне приготування
Система потрійного розподілу хвиль
Переконайтеся в тому, що всі страви готують добре. Унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль рівномірно прогріває робочу камеру, проникаючи в страву з усіх боків. Завдяки цьому страви приготовано рівномірно.
БІОкерамічне покриття - 10 років гарантії
Довговічне та легке в догляді
Міцне біокерамічне покриття легко очищається і не дряпається. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Крім того, покриття має антибактеріальні властивості, не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і служить довго.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Samsung MG23K3614AW/UA
[[ getCurrentDecimal('6525') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6525') ]] ₴