Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AK/UA
Немає в наявності
Код:002623009
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AK/UA
| Виробник | |
| Вага | 12 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 л |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | встановлення часу (годинник) |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Діаметр поворотного піддону | 288 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AK/UA
Мікрохвильова піч SAMSUNG MS23K3614AK/BW має низку переваг:
Подвійний перемикач
- Керуйте приготуванням їжі швидше та простіше. Два поворотних перемикачі дають змогу встановлювати час і вагу або потужність. Ви можете готувати страви найточніше. А простий, елегантний дизайн надає мікрохвильовій печі чистого і стильного вигляду.
Система потрійного розподілу хвиль
- Переконайтеся в тому, що всі страви готують добре. Унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль рівномірно прогріває робочу камеру, проникаючи в страву з усіх боків. Завдяки цьому страви приготовані рівномірно.
Довговічна та легка в догляді
- Міцне біокерамічне покриття легко очищається й не дряпається. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Крім того, покриття має антибактеріальні властивості, не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і слугує довго.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AK/UA
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AK/UA
[[ getCurrentDecimal('5876') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5875') ]] ₴