Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мікрохвильова піч Sharp YC-QC254AE-B
Немає в наявності
Код:003155228
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Sharp YC-QC254AE-B
| Виробник | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 28.8 мм |
| Ширина | 50.9 мм |
| Глибина | 49 мм |
| Дисплей | |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип | з грилем і конвекцією |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 25 л |
| Тип внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Потужність конвекції | 2050 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Особливості | годинник |
| Поворотний стіл | ні |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Sharp YC-QC254AE-B
Мікрохвильова піч Sharp QC254AE із серії "Quality" увібрала в себе все найкраще, чого досягла компанія у створенні мікрохвильовок. Модель характеризується безліччю інновацій, розширеною функціональністю (багато функцій - автоматичні) і оновленим дизайном.
- Потужність 900 Вт
- Потужність грилю 1200 Вт
- Функція розморожування
- Функція таймеру
- Можливість встановлення годинника
- Блокування від дітей
- ECO Mode
Мікрохвильова піч
Чи то розморожування, розігрівання, чи приготування їжі - чарівним словом для швидкого і простого приготування їжі є мікрохвильова піч. В основі її роботи - високочастотні електромагнітні хвилі, що економить не тільки час, а й енергію порівняно з духовкою. І крім того ваша мікрохвильова піч Sharp займає мало місця, компактна і проста у використанні, що робить її ідеальною для щоденного використання.
Технологія Flatbed
Ця технологія, яка використовується у всіх мікрохвильовках Sharp із серії "Q", є більш сучасним рішенням, яка дає змогу повністю відмовитися від поворотного механізму в камері печі. У цього рішення багато переваг - мінімум на 50% зростає кількість корисного простору в камері, більше місця для великих тарілок або страв, рівномірне приготування всієї страви, камера легше чиститься.
Гриль
Запекти запіканку з сиром, підсмажити хліб, підрум'янити страву до хрусткої скоринки - функція гриля додасть вашому швидкому приготуванню ще більше задоволення та різноманітності. У мікрохвильовій печі Sharp ви можете навіть ідеально приготувати ковбаски, стейки та курку - адже тепер у вас є справжній електричний гриль, який до того ж не потрібно купувати окремо.
Режим "Еко" (ECO)
Режим ECO дає змогу ще більше знизити енергоспоживання пристрою. Ця функція може знизити енергоспоживання до 50 %, коли продукт не використовується, що позитивно позначиться не тільки на ваших витратах, але й на стані довкілля.
Стильний дизайн та компактні розміри
Нова ексклюзивна панель керування, розроблена інженерами та дизайнерами Sharp, елегантний дизайн чорних скляних дверцят і панелі керування та корпус чорного кольору зі сріблястими металевими елементами на лицьовій стороні мікрохвильовки - все це чудово доповнить інтер'єр будь якої кухні.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Sharp YC-QC254AE-B
[[ getCurrentDecimal('9708') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('9663') ]] ₴