Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101SB
В наявності
Код:002629695
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101SB
| Виробник | |
| Вага | 12 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Діаметр поворотного піддону | 250 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101SB
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101SB — має 6 рівнів потужності, потужність мікрохвиль становить 700 Вт, діаметр тарілки, що обертається, становить 24.5 сантиметрів.
Мікрохвильова піч окремо стоїть шириною 45.2 см і механічним керуванням з поворотним перемикачем, а також з об'ємом 20 л.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101SB
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101SB
[[ getCurrentDecimal('3946') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3887') ]] ₴