Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | panasonic на |
| Об`єм | 0.0712 л |
| Гриль | + 1000 Вт |
| Внутрішнє покриття | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Дисплей | + пошаговый |
| Стан | |
| ddp | 1 |
| ean | 5025232872091 |
| exist | 1 |
| avail | 1 |
| warehouse1 | 1 |
| Бренд | Panasonic |
| Вес | 10.80 кг |
| Диаметр поддона | 285 мм |
| Длина | 530 мм |
| Инверторная система | + |
| Комплектация | Книга рецептов /на русском языке |
| Мощность | 1000 Вт |
| Особенности | внутреннее покрытие из жаропрочной эмали |
| Открытие дверцы | боковое |
| Подсветка камеры | + светодиодная |
| Управление | сенсорное, механическое |
| Функции | Размораживание, Автоменю популярных русских блюд /15 программ |
| Цвет | нержавеющая сталь с черным, черное стекло |
| Гарантия | 36 мес. |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |