Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | захист двигуна від перегріву |
| Додаткові функції | захист від перегріву |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 19.6 х 15.7 х 8.7 см |
| Потужність | 350 Вт |
| Колір | червоний |
| Також шукають | для крему |
| Тип | ручний |
Характеристики Міксер Russell Hobbs Desire Red (27150-56)
В наявності
Код:003570323
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами