Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Мини телефон L8STAR BM10 возможность сменить голос, альтернатива смарт часам Міні Мобільний Телефон
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мини телефон L8STAR BM10 возможность сменить голос, альтернатива смарт часам Міні Мобільний Телефон
| Виробник | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Нове |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Форм-фактор | моноблок |
| Стан | |
| Вага | 23 г |
| Ємність акумулятору | 300 мА/год |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Час роботи у режимі очікування | 72 година |
| Робота з повідомленнями | SMS |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Діагональ екрану | 0.66 дюйм |
| Гучний зв'язок | Так |
| Модем | Так |
| Час роботи у режимі розмови | 120 хв |
| Товщина | 13 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип екрану | OLED |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Кольоровий екран | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Фотокамера | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник|Часы |
| Інтерфейси | Bluetooth|micro USB |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 3.0 |
| Репліка | Ні |
Читати повністю
Сховати
Опис Мини телефон L8STAR BM10 возможность сменить голос, альтернатива смарт часам Міні Мобільний Телефон
ТЕЛЕФОНИ НОВІ. ГАРАНТІЯ 30 днів. В наявності: чорні сірі жовтогарячі червоні. Вирушаємо ваші замовлення всією Україною того ж дня будь-якою зручною вам панеллю доставки. Доставка займає 1-2 дні. Оплата у разі отримання. Приймаємо замовлення щодня від 9:00 до 21:00 НОВИНКА. НАЙМИЙ МАЛЬЕНЬКИЙ ТЕЛЕФОН У СВІТІ. Ідеально підійде для шанувальників і поціновувачів маленьких телефонів. Також буде гарною альтернативою смарт-годинника для вашої дитини. Чудовий варіант на подарунок, який не залишить байдужим його власника та принесе захват під час отримання мережевого мінітелефона. Телефон підтримує 2 сім-картки + підтримка карт пам'яті micro SD Також є додаткові функції: будильник (навіть кілька), файловий менеджер для карти пам'яті та «чарівний голос». Останній пункт особливо прикольний і дає змогу змінити ваш голос на чоловічий, жіночий і дитячий. Коли ви вмикаєте цю функцію, всі дзвінки будуть уже зі зміненим голосом. Апарат у середньому живе 3 дні від одного заряду Характеристики: Екран: 0,66" OLED Сеть: GSM850/900/1800/1900 Акумулятор: 300 mAh Особливості: Bluetooth асистент, слот micro SD музичний плеєр, «чарівний голос» будильник Розміри: 66 мм * 28 мм * 13 мм Вага: 23 г Мови: англійська русский французька іспанська португальський італійський бірманський німецька польська голландська арабський Європейська хинди.
Відгуки та питання про - Мини телефон L8STAR BM10 возможность сменить голос, альтернатива смарт часам Міні Мобільний Телефон
0.0
Всього відгуків:0