Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Нове |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Форм-фактор | моноблок |
| Стан | |
| Вага | 23 г |
| Ємність акумулятору | 300 мА/год |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Час роботи у режимі очікування | 72 година |
| Робота з повідомленнями | SMS |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Діагональ екрану | 0.66 дюйм |
| Гучний зв'язок | Так |
| Модем | Так |
| Час роботи у режимі розмови | 120 хв |
| Товщина | 13 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип екрану | OLED |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Кольоровий екран | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Фотокамера | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник|Часы |
| Інтерфейси | Bluetooth|micro USB |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 3.0 |
| Репліка | Ні |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Стандарт связи | GPRS, GSM |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Гарантийный срок | 1 |
| QWERTY-клавиатура | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Попеременный |
| Реплика | Нет |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Стандарт Bluetooth | 3.0 |
| Цветной экран | Нет |
| Тип экрана | OLED |
| Диагональ экрана | 0.66 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Объём встроенной памяти | 0.001 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | до 32 Гб |
| Емкость аккумулятора | 300 |
| Крепление аккумулятора | Съемный |
| Время работы в режиме ожидания | 72 |
| Время работы в режиме разговора | 120 |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Фотокамера | Нет |
| Разъем для наушников | Нет |
| Диктофон | Да |
| Органайзер | Будильник|Часы |
| Громкая связь | Да |
| Интерфейсы | Bluetooth|micro USB |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Работа с сообщениями | SMS |
| Толщина | 13 |
| Вес | 23 |
Товар не доступний
Характеристики Мини телефон L8STAR BM10 возможность сменить голос, альтернатива смарт часам Міні Мобільний Телефон
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами