Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 13.7 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Нет |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Нет |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Регулювання висоти | Так |
| Варіант установки | Универсальный |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Датчик присутності | Нет |
| Вологозахищений корпус | Да |
| Датчик температури | Нет |
| Стан | Новий |
| Портативный вентилятор с подставкой под телефон, беспроводной минивентилятор | Портативный вентилятор с подставкой под телефон, беспроводной минивентилятор |