Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | |
| Колір | Black |
| Тип миші | ігрова |
| Габарити | 125 x 63 x 40 мм |
| Підключення | комбіноване |
| Інтерфейс | Bluetooth / 2.4 GHz / USB |
| Датчик | оптичний |
| Кількість кнопок | 7 |
| Оптична роздільна здатність | 20000 dpi |
| Сенсор | Alpha 20K |
| Особливості | Технологія RapidSnap Rebound |
| Серія | Bloody |
| Підсвічування | немає |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Джерело живлення | акумулятор |