Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мобільний телефон Nokia 106 DS 2023 Charcoal (1GF019BPA2C01)
| Виробник | |
| Вага | 79.4 г |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Діагональ екрану | 1.77 дюйм |
| Колір | |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Органайзер | Будильник Календар Калькулятор Годинник телефонна книга нотатки |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Мультимедіа | FM-радіо |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Також шукають | маленькі |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Розміри (мм) | 115.1 х 49.4 х 14.5 мм |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
Читати повністю
Сховати
Опис Мобільний телефон Nokia 106 DS 2023 Charcoal (1GF019BPA2C01)
Телефоны Nokia славятся исключительным качеством сборки. Новый Nokia 106 сочетает привлекательный внешний вид и длительный срок службы.Аккумулятор на несколько днейМодернизированная батарея емкостью 1000 мА*ч, что на 25% больше, чем у предыдущей модели версия (106) держит вас на связи в течение нескольких недель в режиме ожидания и давай поговорим от восхода до заката.
Клас телефону: Мобільні телефони Клас телефону: Multi SIM Форм-фактор: моноблок Кількість SIM-карт: 2 SIM Формат SIM-карти: Mini Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G): 2G Тип дисплея: TFT Діагональ екрану: 1.77" Роздільна здатність екрану: 128x160 Оперативна пам'ять: 4 Mb Вбудована пам'ять: 4 Mb Операційна система: no OS Мультимедіа: FM-радіо Органайзер: будильник Органайзер: годинник Органайзер: календар Органайзер: калькулятор Органайзер: нотатки Органайзер: телефонна книга Інтерфейси і підключення: audio 3.5 мм Ємність акумулятора: 1000 mAh Матеріал корпуса: пластик Розміри (мм): 115.1 х 49.4 х 14.5 мм Вага: 79.4 г Колір: чорнийВідгуки та питання про - Мобільний телефон Nokia 106 DS 2023 Charcoal (1GF019BPA2C01)
0.0
Всього відгуків:0
Мобільний телефон Nokia 106 DS 2023 Charcoal (1GF019BPA2C01)
[[ getCurrentDecimal('1352') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1352') ]] ₴