Характеристики Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz Ripjaws G.Skill (F4-3200C22S-8GRS)
| Виробник | |
| Частота пам'яті | |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Об'єм пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Таймінги | CL22-22-22 |
| Напруга живлення | 1.2 В |
| Форм-фактор пам'яті | 260-pin SO-DIMM |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Буферизація | unbuffered |
| Охолодження | немає |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 5 Вт |
Читати повністю
Сховати
DDR4, 8 ГБ, У наборі - 1, 3200 МГц, CL22-22-22, 1.2 В, 260-pin SO-DIMM, non-ECC, немає Тип пам'яті: DDR4 Об'єм пам'яті: 8 ГБ Кількість модулів у наборі: 1 Стандарти пам'яті: PC4-25600 Частота пам'яті: 3200 МГц Таймінги: CL22-22-22 Напруга живлення: 1.2 В Форм-фактор пам'яті: 260-pin SO-DIMM Перевірка і корекція помилок (ECC): non-ECC Буферизація: unbuffered Охолодження: немає (Збірка) Висота модуля пам'яті: стандарт (Збірка) Споживча потужність: 5 Вт Примітка: Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування.
Всього відгуків:0
-18%