Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Монітор 23.8" Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026, Black IPS, 1920x1080 (16:9), 200 Гц, 1 мс, 400 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75, AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC (ELA6364EU)
| Виробник | |
| Тип покриття екрану | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Колір | Black |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення екрану | 200 Гц |
| Контрастність | 1000:1 |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Сенсорний | ні |
| Вигнутий екран | ні |
| Безрамковий екран | так |
| VGA | немає |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Вбудовані динаміки | немає |
| Web-камера | немає |
| AMD FreeSync | є |
| G-Sync Compatible | є |
| Adaptive Sync | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | ні |
| Регулювання за висотою | немає |
| Можливість нахилу | є |
| VESA | 75x75 |
| Енергоспоживання (в роботі) | 36 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 539.2x441.5x105.4 мм |
| Вага з підставкою | 3 кг |
| Колір рамки | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор 23.8" Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026, Black IPS, 1920x1080 (16:9), 200 Гц, 1 мс, 400 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75, AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC (ELA6364EU)
Особливості монітора Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026 (ELA6364EU) ● Надвисока частота оновлення 200 Гц. Швидкий відгук 1 мс. Висока частота поновлення до 200 Гц забезпечує плавність динамічного ігрового процесу. G to G (GTG) забезпечує миттєву передачу зображення. Уловлює кожну деталь, даючи вам перевагу у найважливіші моменти. ● ● HDR 400 забезпечує пікову яскравість 400 ніт. Глибокі тіні та яскраві відблиски. Технологія HDR400 розширює діапазон яскравості, роблячи темні області глибшими, а яскраві яскравішими. Пікова яскравість 400 ніт підвищує контраст між світлими та темними ділянками, дозволяючи вам розглянути кожну деталь на екрані. ● ● Технологія синхронізації FreeSync Premium. Залишайтесь зосередженими у критичні ігрові моменти! Підтримка G-Sync для синхронізації частоти кадрів між графічним процесором та монітором. Зменшує розриви та пригальмовування зображення під час динамічних дій, дозволяючи вам зберігати концентрацію у критичні ігрові моменти. ● ● Висока точність кольору ΔE<2. Індивідуальне калібрування для забезпечення точного перенесення кольорів. Кожен монітор проходить професійне та точне калібрування кольору перед випуском із заводу. Чи це офісна робота, розваги або професійні візуальні завдання, монітор легко адаптується до ваших потреб. ● ● Подвійне широке колірне охоплення. Неймовірно плавна робота з яскравими відтінками. Професійна глибина кольору 8 біт забезпечує насичені градієнти для плавних та природних переходів. Поєднання 100% sRGB і 95% широкого охоплення кольорів DCI-P3 забезпечує захоплююче і виняткове візуальне сприйняття. ● ● Комфортний низький вміст синього світла. Функція DC Dimming захищає ваші очі, забезпечуючи повне занурення та не напружуючи очі. Сертифікація TÜV Low Blue Light гарантує, що монітор фільтрує короткохвильове синє світло, знижуючи стомлюваність очей. Функція DC Dimming зменшує мерехтіння екрана, покращуючи захист очей, дозволяючи вам грати довше. Колір: Black Діагональ екрана: 23.8" Роздільна здатність: 1920 x 1200 Співвідношення сторін: 16:9 Кути огляду: 178°/178° Тип матриці: IPS Частота оновлення екрану: 200 Гц Контрастність: 1000:1 Яскравість: 400 кд/м2 Відгук матриці: 1 мс Тип покриття екрану: матовий Сенсорний: ні Вигнутий екран: ні Безрамковий екран: так VGA: немає DVI: немає HDMI: 1 DisplayPort: 1 Кількість USB Type-C: немає Кількість Thunderbolt: немає Додаткові роз'єми: аудіороз'єм Вбудовані динаміки: немає Web-камера: немає AMD FreeSync: є G-Sync Compatible: є Adaptive Sync: немає Поворот на 90° (Pivot): ні Регулювання за висотою: немає Можливість нахилу: є VESA: 75x75 Енергоспоживання (в роботі): 36 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Габарити з підставкою (ШхВхГ): 539.2x441.5x105.4 мм Вага з підставкою: 3 кг Колір рамки: чорний
Відгуки та питання про - Монітор 23.8" Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026, Black IPS, 1920x1080 (16:9), 200 Гц, 1 мс, 400 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75, AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC (ELA6364EU)
0.0
Всього відгуків:0
Монітор 23.8" Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026, Black IPS, 1920x1080 (16:9), 200 Гц, 1 мс, 400 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75, AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC (ELA6364EU)
[[ getCurrentDecimal('7139') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7070') ]] ₴
