Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Монітор Acer XV272UV3BMIIPRX (UM.HX2EE.307)
| Виробник | ACER |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Споживана потужність в робочому режимі | 32.5 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | USB-концентратор |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор Acer XV272UV3BMIIPRX (UM.HX2EE.307)
Acer Nitro XV272UPbmiiprzxПовне занурення в ігри завдяки плавним візуальним ефектам і реалістичним кольорам. Дослідіть фантастичні нові світи з приголомшливою графікою, яка забезпечується дисплеєм із роздільною здатністю WQHD і технологією Radeon FreeSync.
Чудова синхронізаціяНасолоджуйтесь плавним геймплеєм завдяки технології AMD Radeon FreeSync, яка усуває переривання й підвисання. Частота оновлення екрана синхронізується з частотою зміни кадрів комп'ютера, що забезпечує плавне та швидке відбиття ігрової графіки.
Чудова графікаОцініть приголомшливу графіку ваших улюблених ігор завдяки WQHD-дисплею. Насолоджуйтесь чіткістю зображень і реалістичними кольорами на цьому IPS-дисплеї з діагоналлю 27 дюймів. Переглядайте зображення разом з усіма охочими. Кольори залишаються незмінними навіть під кутом 178°.
Знак якостіНе всі ігрові монітори мають сертифікат VESA DisplayHDR 400. Цей галузевий стандарт визначає рівень якості HDR, включно з яскравістю, колірним охопленням, глибиною кольору та час наростання сигналу. Грайте на новому рівні завдяки підвищеній точності відбиття кольорів і контрастності.
Приголомшливі кольориПориньте в ігрові світи завдяки гіперреалістичності кольорів. Оцініть плавні колірні переходи, точні тіні й однорідне зображення по всьому екрану завдяки колірному охопленню 95% за стандартом DCI-P3 і показнику Delta E <2.
Швидка зміна кадрівНасолоджуйтесь плавним геймплеєм без затримок завдяки частоті відновлення 180 Гц. А час відгуку 1 мс завдяки Visual Response Boost забезпечить чіткість зображення без розмиття навіть у найдинамічніших сценах.
Зручне настроюванняЗабудьте про кнопки. Легко налаштовуйте параметри монітора за допомогою утиліти Acer Display Widget.
Комфорт понад усеТехнології Acer BlueLightShield і Flickerless зменшують навантаження на очі. А технології Acer ComfyView і Low Dimming усувають відблиски екрана та знижують вплив на очі. Приготуйтеся грати кілька годин поспіль з комфортом.
Максимальна ергономічністьЯкісний монітор має забезпечувати максимум зручності. Кут нахилу від -5 до 20° дасть вам змогу працювати з комфортом.
Кілька ігрових режимівВибирайте з безлічі ігрових та неігрових режимів, кожен з яких має унікальну колірну гаму: екшен, перегони, спорт та багато іншого! Настройте всі свої застосунки для автоматичного запуску в найкращому режимі.
Тип монітора: Безрамковий Тип монітора: Для відеомонтажу Тип монітора: Для програміста Тип монітора: Широкоформатний Тип монітора: Геймерський Діагональ дисплея: 27" Тип матриці: IPS Роздільна здатність: 2560 x 1440 Частота оновлення екрану: 180 Гц Співвідношення сторін: 16:9 Підсвічування: WLED Покриття: матове Час реакції матриці: 1мс Яскравість: 350 кд/м2 Контрастність статична: 1000:1 Контрастність динамічна: 100 000 000:1 Кути огляду (гориз./вертик.): 178/178 Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн Технології поліпшення зображення: Flicker-Free Технології синхронізації: Adaptive-Sync Технології синхронізації: AMD FreeSync Споживана потужність в робочому режимі: 32.5 Вт Інтерфейси та підключення: 1 х 3.5мм Mini-Jack Інтерфейси та підключення: 1 х DisplayPort Інтерфейси та підключення: 2 х HDMI Регулювання положення: поворот монітора (Swivel) Регулювання положення: поворотний екран (Pivot) Регулювання положення: регулювання нахилу Регулювання положення: регулювання по висоті VESA: 100x100 мм Вбудовані колонки: 2 х 2 Вт Особливості: USB-концентратор Колір: чорнийВідгуки та питання про - Монітор Acer XV272UV3BMIIPRX (UM.HX2EE.307)
[[ getCurrentDecimal('12973') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('12973') ]] ₴