Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор GIGABYTE GS27QA Gaming Monitor
Немає в наявності
Код:003202337
Характеристики Монітор GIGABYTE GS27QA Gaming Monitor
| Виробник | |
| Тип матриці | SS-IPS |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Страна производства | Китай |
| Гарантия, мес | 36 |
| Цвет | черный |
| Особенности | гнездо для замка Kensington |
| Подсветка | WLED |
| Тип монитора | Безрамочный; Широкоформатный; Для видеомонтажа; Геймерский |
| Диагональ дисплея | 27" |
| Разрешение | 2560 x 1440 |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Покрытие | матовое |
| Время отклика матрицы | 1мс (MPRT) |
| Контрастность статическая | 1000:1 |
| Углы обзора (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальное количество цветов | 16.7 млн |
| Шаг между пикселами, мм | 0.2331 |
| Потребляемая мощность в рабочем режиме | 32 Вт |
| Интерфейсы и подключения | 2 х HDMI; 1 x Нeadphone; 1 х DisplayPort |
| Регулировка положения | регулировка наклона |
| VESA | 100x100 мм |
| Встроенные колонки | нет |
| Частота обновления экрана | 180 Гц |
| Технологии улучшения изображения | Low Blue Light; Black Equalizer; HDR; CrossHair; Flicker-Free; srgb 100% |
| Регулировка наклона | -5° ~ +20° |
| Размеры с подставкой | 619 x 447 x 172 мм |
| Размеры без подставки | 619 x 365.5 x 50.2 мм |
| Вес без упаковки | 5.26 кг |
| Ширина видимой области | 596.74 мм |
| Высота видимой области | 335.66 мм |
| Вес с упаковкой | 7.14 кг |
| Технологии синхронизации | AMD FreeSync |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор GIGABYTE GS27QA Gaming Monitor
Gigabyte GS27QA — надійний ігровий монітор, який забезпечить неперевершений візуальний досвід, деталізовану картинку, насичені кольори та відсутність затримок, навіть у динамічних моментах гри.
Оснащений 27-дюймовим екраном, який з головою занурює у сюжет гри. Те, що відбувається на екрані буде здаватися реальним, адже сучасні технології, які реалізовані у пристрої, виводять рівень гри на новий рівень. Час відгуку складає всього 1 мс, тому жодних гальмувань відтворення зображення не будуть псувати враження від улюблених віртуальних розваг.
Виробник обладнав монітор сучасними необхідними технологіями. Для плавності кадрів та гри без спотворень пристрій підтримує технологію Adaptive-Sync. Режим Black Equalizer допоможе не пропустити важливих деталей в темних сценах гри завдяки підвищенню яскравості та контрастності там, де це потрібно. Функція стабілізації зображення дозволяє мінімізувати розмитість контурів об'єкта при русі. А технології FlickerFree та Low Blue Light допоможуть знизити напругу і втому очей.
Дизайн пристрою сучасний та дещо брутальний з різкими геометричними лініями, тому він вдало підійде до будь-якої геймерської зони. Ергономічна підставка характеризується стійкістю та вдалим стилем. Користувач може налаштовувати нахил монітора відповідно до свого комфорту.
Наявні інтерфейси DisplayPort та HDMI допоможуть під'єднати всі необхідні пристрої, а кріплення дозволяє монтувати монітор на стіну.