Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Монітор HP S3 Pro 322pv (9U5A2AA)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Споживана потужність в робочому режимі | 12 Вт |
| Вбудовані колонки | немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ дисплея | 21.45" |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Покриття | матове |
| Вага без упаковки | 2.8 кг |
| VESA | 100x100 мм |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Підсвічування | WLED |
| Розміри без підставки | 504.2 х 303 х 50.8 мм |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI |
| Також шукають | LCD |
| Розміри з підставкою | 504.2 х 386.9 х 180.5 мм |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор HP S3 Pro 322pv (9U5A2AA)
21,45-дюймовий монітор для виконання повсякденної роботи HP S3 Pro 322pv подарує насичене реалістичне зображення та вдало доповнить будь-який сучасний інтер’єр.
Тонкий чорний корпус монітора в поєднанні з полегшеною підставкою задовольнить найвибагливіші смаки, а інноваційна система управління кабелями робить простішим впорядкувати робочого місця.
З частотою оновлення 100 Гц ви зможете у повній мірі користуватись перевагами сучасних графічних процесорів. Статична контрастність 3000:1 забезпечує високу точність деталей, чіткість текстур та відмінну глибину кольору.
Сертифікована Eyesafe функція Eye Ease створює оптимальний комфорт для очей та зменшує їх втому під час тривалої роботи. Перший постійно діючий фільтр синього світла не впливає на точність передачі кольорів та працює по замовчуванню, без потреби вмикання в швидкому екранному меню.
Антиблікове покриття екрана позбавляє відблисків, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Монітор HP S3 Pro 322pv оснащений двома відеовиходами – VGA та HDMI, що робить його гнучким для підключення.
Програмне забезпечення HP Display Center допоможе здійснити швидку персоналізацію монітора.
Відгуки та питання про - Монітор HP S3 Pro 322pv (9U5A2AA)
[[ getCurrentDecimal('4677') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4677') ]] ₴