Маркетплейс твоєї Країни![]()
Монітор HP S7 Pro 724pu (8Y2F7AA)
В наявності
Код:003569908
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Монітор HP S7 Pro 724pu (8Y2F7AA)
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність в робочому режимі | 24 Вт |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Вага без упаковки | 5.2 кг |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Також шукають | LCD |
| Підсвічування | WLED |
| Діагональ дисплея | 24" |
| Покриття | матове |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Технології поліпшення зображення | 99% sRGB |
| Колір | сріблястий |
| Розміри з підставкою | 531.7 х 521.4 х 195 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Вбудовані колонки | немає |
| Розміри без підставки | 531.7 х 342.9 х 38.5 мм |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Контрастність динамічна | 10 000 000:1 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Інтерфейси та підключення | 4 x USB 3.2 |
| Особливості | USB для зарядки пристроїв |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор HP S7 Pro 724pu (8Y2F7AA)
Монітор HP S7 Pro 724pu – це високоякісне рішення для професіоналів, які потребують чіткої передачі кольору та деталізації. З діагоналлю 24" дюйми, і роздільною здатністю WUXGA, співвідношенням сторін 16:10, зручним підключенням USB-C та заводському калібруванню кольорів забезпечує покращену чіткість зображення та допомагає працювати максимально ефективно.
Завдяки покращеному коефіцієнту контрастності 1500:1 ви зможете бачити найдрібніші деталі, глибші тіні та яскравіші світлові ефекти. Оцініть неймовірну реалістичність, точність і стабільність кольору з охопленням 99% колірного простору sRBG і 85% Display P3 із заводським калібруванням кольорів.
Частота оновлення екрана 100 Гц гарантує швидке, плавне прокручування та відтворення відео без розривів, а вбудований фільтр HP Eye Ease, який затримує світлові хвилі синього спектра без зниження якості кольору, дозволяє підтримувати концентрацію уваги.
Підставка стильна та мінімалістична, тому вона ідеально доповнює дизайн пристрою. Також можна налаштовувати положення монітора відповідно до свого комфорту. А підтримка кріплення Vesa пропонує різні варіанти розміщення.
Відгуки та питання про - Монітор HP S7 Pro 724pu (8Y2F7AA)
[[ getCurrentDecimal('21025') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('20963') ]] ₴