Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Монітор MSI MAG 242F
| Виробник | |
| Тип матриці | Rapid IPS |
| Яскравість | |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 200 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 0.5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Ширина видимої області | 527.04 мм |
| Висота видимої області | 296.46 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 115% |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Розміри з підставкою | 540 x 396.8 x 220 мм |
| Розміри без підставки | 540 x 322 x 52.7 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 3 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага з упаковкою | 4.8 кг |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор MSI MAG 242F
Насолоджуйтесь своїми яскравими перемогами на екрані ігрового монітора MSI MAG 274QRF-QD E2
Маючи РК-матрицю з високою роздільною здатністю WQHD (2560x1440) з технологією квантових точок (Quantum Dot), низьким часом відгуку 1мс GTG і високою частотою оновлення 180 Гц, він надасть вам відчутну перевагу над суперниками. Втілюючи в собі найсучасніші технології, включаючи адаптивну синхронізацію Adaptive-Sync, ця модель буде чудовим вибором для ігор для змагань.
- Rapid IPS-панель з чудовою якістю зображення: точна передача кольорів і висока яскравість.
- Спеціальний шар наночастинок – квантових точок – забезпечує широкий колірний охоплення: 94% Adobe RGB, 98% DCI-P3 та 150% SRGB. Це особливо важливо для професійної обробки візуального контенту.
- Формат WQHD: висока роздільна здатність забезпечує чітке та деталізоване зображення.
- Технологія Rapid Boost (180Гц + 1мс) – це буде суттєва перевага в динамічних іграх, що вимагають точної та швидкої реакції.
- Адаптивна синхронізація Adaptive-Sync.
- Стандарт VESA DisplayHDR 400 – розширений динамічний діапазон підвищує контрастність.
- Підсвічування Mystic Light: персоналізація ігрової системи.
- Ергономічна підставка: зручне налаштування положення екрана монітора.
- Технологія Less Blue Light Pro: апаратне зменшення енергії синього світла (з довжиною хвилі від 415 до 455нм).
Серія AG (MSI ARSENAL GAMING) призначений для геймерів, які хочуть домінувати на полях віртуальних битв. Натхнена незрівнянною міцністю і бездоганною надійністю військової техніки, вона включає повноцінний ігровий арсенал. Окрім відмінних технічних характеристик, пристрої MAG можуть похвалитися оригінальним дизайном, що відображає сильний характер усієї серії.
Тип монітора: Безрамковий Тип монітора: Широкоформатний Тип монітора: Геймерський Діагональ дисплея: 23.8" Тип матриці: Rapid IPS Роздільна здатність: 1920 x 1080 Частота оновлення екрану: 200 Гц Співвідношення сторін: 16:9 Підсвічування: WLED Покриття: матове Час реакції матриці: 0.5мс (GtG) Яскравість: 300 кд/м2 Контрастність статична: 1000:1 Контрастність динамічна: 100 000 000:1 Кути огляду (гориз./вертик.): 178/178 Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд Ширина видимої області: 527.04 мм Висота видимої області: 296.46 мм Крок між пікселами, мм: 0.2745 Технології поліпшення зображення: 89% DCI-P3 Технології поліпшення зображення: AI Vision Технології поліпшення зображення: Anti-Flicker Технології поліпшення зображення: HDR Ready Технології поліпшення зображення: Less Blue Light Технології поліпшення зображення: sRGB 115% Технології синхронізації: AMD FreeSync Premium Інтерфейси та підключення: 1 x Нeadphone Інтерфейси та підключення: 1 х DisplayPort Інтерфейси та підключення: 1 х HDMI Регулювання положення: регулювання нахилу Регулювання нахилу: -5° ~ +20° Розміри з підставкою: 540 x 396.8 x 220 мм Розміри без підставки: 540 x 322 x 52.7 мм VESA: 100x100 мм Вага без упаковки: 3 кг Вбудовані колонки: немає Вага з упаковкою: 4.8 кг Особливості: гніздо для замка Kensington Колір: чорний