Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Монітор MSI PRO MP251
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Діагональ дисплея | 24.5" |
| Вага з упаковкою | 4.4 кг |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 5000 грн |
| Покриття | матове |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Ширина видимої області | 543.7 мм |
| Висота видимої області | 302.6 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.2832 |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 101% |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Розміри з підставкою | 557.5 x 422 x 207.2 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Вага без упаковки | 2.9 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор MSI PRO MP251
Монітор MSI Pro MP251 піклується про очі користувача. За рахунок усунення мерехтіння екрану та зменшення інтенсивності синього світла він дозволяє з комфортом проводити за комп'ютером довгі періоди часу, наприклад під час навчальних онлайн-курсів. Зручність використання цієї моделі також підвищується завдяки підставці з налаштуванням положення екрану та широким кутам огляду.
Для комфорту очей
Завдяки технології Anti-Flicker монітор забезпечується стабільним живленням, що перешкоджає мерехтіння екрану. Це, у свою чергу, сприятливо позначається на очах користувача, які менше втомлюватимуться.
Менше синього світла
Світло в синій складовій видимого спектру може шкідливо впливати на очі, особливо в дитячому віці. У цьому моніторі частина енергії такого світла, що виробляється екраном, блокується, щоб убезпечити здоров'я користувача.
Чітке зображення в будь-якій обстановці
Спеціальне покриття екрану знижує кількість світла, яке той відображає. Екран з таким покриттям антивідблиску підвищує якість картинки і робить роботу за комп'ютером більш комфортною.
Висока частота оновлення 100Гц
Підвищена частота оновлення екрана покращує якість відображення динамічного контенту.
Широкі кути огляду
Технологія IPS, за якою виготовлена РК-панель, забезпечує широкі кути огляду - 178°, тому дивитися контент на такому екрані можуть відразу кілька людей одночасно, і кожен бачитиме відмінну картинку без суттєвих спотворень кольору.
Вбудовані динаміки
Монітор MSI Pro MP251 наділений парою 2-ватних динаміків, які дозволять прослуховувати аудіофайли, займатися на онлайн-курсах або редагувати відео без підключення зовнішньої акустичної системи або навушників.
Налаштування положення екрану
Підставка цього монітора дозволяє зручно настроювати кут нахилу екрана.
Слот для аксесуарів
У підставці монітора є спеціальний слот, який дозволяє тримати телефон у зручному місці – на увазі та в межах досяжності.
Тип монітора: Широкоформатний Тип монітора: Для дому та офісу Діагональ дисплея: 24.5" Тип матриці: IPS Роздільна здатність: 1920 x 1080 Частота оновлення екрану: 100 Гц Співвідношення сторін: 16:9 Підсвічування: WLED Покриття: матове Час реакції матриці: 4мс (GtG), 1мс (MPRT) Яскравість: 300 кд/м2 Контрастність статична: 1300:1 Кути огляду (гориз./вертик.): 178/178 Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн Ширина видимої області: 543.7 мм Висота видимої області: 302.6 мм Крок між пікселами, мм: 0.2832 Технології поліпшення зображення: Anti-Flicker Технології поліпшення зображення: Less Blue Light Технології поліпшення зображення: sRGB 101% Технології синхронізації: Adaptive-Sync Інтерфейси та підключення: 1 x Нeadphone Інтерфейси та підключення: 1 х 3.5мм Mini-Jack Інтерфейси та підключення: 1 х HDMI Інтерфейси та підключення: 1 х VGA Регулювання положення: регулювання нахилу Регулювання нахилу: -5° ~ +20° Розміри з підставкою: 557.5 x 422 x 207.2 мм VESA: 100x100 мм Вбудовані колонки: 2 х 2 Вт Вага без упаковки: 2.9 кг Вага з упаковкою: 4.4 кг Особливості: гніздо для замка Kensington Колір: чорний