Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Монітор Philips 34M2C5501A/00
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Роздільна здатність | 3440 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 0.5мс |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Контрастність динамічна | Mega |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Ширина видимої області | 797.22 мм |
| Висота видимої області | 333.72 мм |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 126% |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Споживана потужність в робочому режимі | 47.8 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 3 x USB 3.0 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Розміри з підставкою | 808 x 434 x 311 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 808 x 369 x 69 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Вага без упаковки | 8.61 кг |
| Вага з упаковкою | 11.59 кг |
| Колір | білий |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Також шукають | для фільмів |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор Philips 34M2C5501A/00
Кришталево чисте зображення з UltraWide QHD 3440 x 1440 пікселів
Ці монітори Philips забезпечують кристально чисте зображення з роздільною здатністю UltraWide Quad HD 3440 x 1440 пікселів. Монітори оснащені високопродуктивними панелями з високою щільністю пікселів і широким кутом огляду 178/178, завдяки чому зображення і графіка буквально оживають на очах. Формат UltraWide 21:9 збільшує продуктивність, даючи змогу проводити наочне порівняння кількох документів одночасно та з легкістю переглядати таблиці з великою кількістю стовпців. Монітори Philips з кришталево чистим зображенням підійдуть і вимогливим до деталей професіоналам, які працюють з програмами CAD-CAM, і фінансистам, які мають справу з величезними таблицями.
DisplayHDR TrueBlack 400 для неймовірної деталізації в тінях
Цей монітор Philips має сертифікацію VESA DisplayHDR True Black 400. Він пропонує приголомшливо точну деталізацію в тінях і передачу глибоких відтінків чорного, забезпечуючи більш яскраві враження від перегляду, ніж інші монітори з тією ж піковою яскравістю. Цей моніор Philips має кілька режимів HDR для різних сценаріїв використання: HDR Ігровий, HDR Кіно, HDR Фото та VESA DisplayHDR.
Дисплей із зігнутим корпусом для максимальних вражень
Настільні монітори з вигнутим корпусом моментально заволодіють вашою увагою. Вигнутий корпус допомагає сконцентруватися, залучаючи користувача в процес.
Розширена колірна палітра для яскравості зображення
Технологія розширеної колірної палітри забезпечує ширший діапазон кольорів для чудової якості зображення. Технологія розширює колірну гаму і створює більш природний зелений, яскравий червоний і насичений синій колір. Нехай ваші медіадані, зображення і навіть робочі файли наситяться яскравими фарбами.
Тип монітора: Безрамковий Тип монітора: Для відеомонтажу Тип монітора: Для фотографа/дизайнера Тип монітора: З вигнутим екраном Тип монітора: Широкоформатний Тип монітора: Геймерський Діагональ дисплея: 34" Тип матриці: MVA Роздільна здатність: 3440 x 1440 Частота оновлення екрану: 180 Гц Співвідношення сторін: 21:9 Підсвічування: WLED Покриття: матове Час реакції матриці: 0.5мс Яскравість: 300 кд/м2 Контрастність статична: 4000:1 Контрастність динамічна: Mega Кути огляду (гориз./вертик.): 178/178 Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд Ширина видимої області: 797.22 мм Висота видимої області: 333.72 мм Технології поліпшення зображення: 95% DCI-P3 Технології поліпшення зображення: CrossHair Технології поліпшення зображення: delta e: < 2 (srgb) Технології поліпшення зображення: EasyRead Технології поліпшення зображення: Flicker Free Технології поліпшення зображення: HDR 400 Технології поліпшення зображення: low input lag Технології поліпшення зображення: LowBlue mode Технології поліпшення зображення: Picture-By-Picture Технології поліпшення зображення: Picture-In-Picture Технології поліпшення зображення: Shadow Boost Технології поліпшення зображення: SmartImage Game Технології поліпшення зображення: sRGB 126% Технології синхронізації: AMD FreeSync Premium Споживана потужність в робочому режимі: 47.8 Вт Споживана потужність у режимі очікування: 0.5 Вт Інтерфейси та підключення: 1 x Нeadphone Інтерфейси та підключення: 1 х DisplayPort Інтерфейси та підключення: 1 х USB Type-B Інтерфейси та підключення: 2 х HDMI Інтерфейси та підключення: 3 x USB 3.0 Регулювання положення: поворот монітора (Swivel) Регулювання положення: регулювання нахилу Регулювання положення: регулювання по висоті Регулювання нахилу: -5° ~ +20° Регулювання за висотою, мм: 130 Поворот монітора (Swivel): -30° ~ +30° Розміри з підставкою: 808 x 434 x 311 мм VESA: 100x100 мм Розміри без підставки: 808 x 369 x 69 мм Вбудовані колонки: 2 х 5 Вт Вага без упаковки: 8.61 кг Вага з упаковкою: 11.59 кг Колір: білий Особливості: гніздо для замка KensingtonВідгуки та питання про - Монітор Philips 34M2C5501A/00
[[ getCurrentDecimal('21398') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('21277') ]] ₴