Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Монітор ViewSonic VA220-H
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| VESA | 75x75 мм |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Регулювання нахилу | -3° ~ +15° |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Технології поліпшення зображення | Eye ProTech |
| Розміри з підставкою | 495.01 x 381.94 x 188.97 мм |
| Вбудовані колонки | немає |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Розміри без підставки | 495.01 x 286.98 x 50.68 мм |
| Покриття | матове |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI |
| Крок між пікселами, мм | 0.249 |
| Також шукають | LCD |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Час реакції матриці | 1мс |
| Вага без упаковки | 2.5 кг |
| Підсвічування | WLED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор ViewSonic VA220-H
ViewSonic VA220-H – це 22-дюймовий монітор Full HD з входами HDMI та VGA для домашнього та ділового використання. Оптимальна продуктивність екрану та комфортний перегляд без розривів та зависань досягаються завдяки змінній частоті оновлення, технології Eye ProTech та різним передустановкам режиму перегляду. Відчуйте по-справжньому плавну багатозадачність на одному екрані з VESA-сумісним кріпленням та низьким енергоспоживанням.
Відгуки та питання про - Монітор ViewSonic VA220-H
0.0
Всього відгуків:0