Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Монітор Vinga 27S207-11B
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Контрастність динамічна | 10 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 99% |
| Технології синхронізації | NVIDIA G-SYNC |
| Споживана потужність в робочому режимі | 35 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Розміри з підставкою | 615 х 444 х 170 мм |
| Розміри без підставки | 615 х 359 х 44 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Вага без упаковки | 3.4 кг |
| Вага з упаковкою | 5.1 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор Vinga 27S207-11B
27", IPS, 2560 x 1440, 75 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1000:1, 35 Вт, 1 х HDMI, 1 х DisplayPort, регулювання нахилу, 615 х 444 х 170 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 3.4 кг, чорний Тип монітора: Безрамковий Тип монітора: Для відеомонтажу Тип монітора: Широкоформатний Тип монітора: Для дому та офісу Діагональ дисплея: 27" Тип матриці: IPS Роздільна здатність: 2560 x 1440 Частота оновлення екрану: 75 Гц Співвідношення сторін: 16:9 Підсвічування: LED Покриття: матове Час реакції матриці: 5мс (GtG) Яскравість: 300 кд/м2 Контрастність статична: 1000:1 Контрастність динамічна: 10 000 000:1 Кути огляду (гориз./вертик.): 178/178 Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн Технології поліпшення зображення: Flicker-Free Технології поліпшення зображення: Low Blue Light Технології поліпшення зображення: sRGB 99% Технології синхронізації: AMD FreeSync Технології синхронізації: NVIDIA G-SYNC Споживана потужність в робочому режимі: 35 Вт Споживана потужність у режимі очікування: 0.5 Вт Інтерфейси та підключення: 1 х DisplayPort Інтерфейси та підключення: 1 х HDMI Регулювання положення: регулювання нахилу Регулювання нахилу: -5° ~ +15° Розміри з підставкою: 615 х 444 х 170 мм Розміри без підставки: 615 х 359 х 44 мм VESA: 100x100 мм Вбудовані колонки: 2 х 2 Вт Вага без упаковки: 3.4 кг Вага з упаковкою: 5.1 кг Колір: чорний
Відгуки та питання про - Монітор Vinga 27S207-11B
0.0
Всього відгуків:0