Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Морозильна скриня Edler ED-400A, White, корисний об'єм 394L, керування механічне, електронний контроль температури з механічним циферблатом, замороження 18кг/24год, кошик, A+, 83x113x71.5см
| Виробник | |
| Вага | 52 кг |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Клас енергоспоживання | |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Колір | White |
| Вид | окремостоячий |
| Дисплей | немає |
| Керування | механічне |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип ручок | зовнішні |
| Перенавішування дверей | немає |
| Загальний об'єм морозильної камери | 400 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 394 л |
| Система розморожування | ручна |
| Швидке заморожування | немає |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Річна витрата електроенергії | 414 кВт |
| Габарити (ВxШxГ) | 83x113x71.5 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Морозильна скриня Edler ED-400A, White, корисний об'єм 394L, керування механічне, електронний контроль температури з механічним циферблатом, замороження 18кг/24год, кошик, A+, 83x113x71.5см
Морозильна скриня Edler ED-400A, White, корисний об'єм 394L, керування механічне, електронний контроль температури з механічним циферблатом, замороження 18кг/24год, кошик, A+, 83x113x71.5см Колір: White Вид: окремостоячий Дисплей: немає Керування: механічне Тип компресора: звичайний Тип ручок: зовнішні Перенавішування дверей: немає Загальний об'єм морозильної камери: 400 л Корисний об'єм морозильної камери: 394 л Система розморожування: ручна Швидке заморожування: немає Потужність заморожування: 18 кг/добу Кількість відсіків: 1 Кількість ящиків/кошиків: 1 Рівень шуму: 42 дБ Клас енергоспоживання: A+ Річна витрата електроенергії: 414 кВт Габарити (ВxШxГ): 83x113x71.5 см Вага: 52 кг
Відгуки та питання про - Морозильна скриня Edler ED-400A, White, корисний об'єм 394L, керування механічне, електронний контроль температури з механічним циферблатом, замороження 18кг/24год, кошик, A+, 83x113x71.5см
0.0
Всього відгуків:0
Морозильна скриня Edler ED-400A, White, корисний об'єм 394L, керування механічне, електронний контроль температури з механічним циферблатом, замороження 18кг/24год, кошик, A+, 83x113x71.5см
[[ getCurrentDecimal('17680') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('17680') ]] ₴
