Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 43 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 85.5 мм |
| Ширина | 133.6 мм |
| Глибина | 74.8 мм |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 17 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Загальний об'єм | 380 л |
| Колір | білий |
| Холодоагент | R600a |
| Добове споживання ел. енергії | 0.82 кВт |
| Час збереження температури без електроенергії | 30 годин |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Корисний об'єм | 380 л |
| Система розморожування | ручна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип відділень | корзини |
| Тип компресора | звичайний |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Особливості | 4 колеса |
| Також шукають | великі |