Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 32 кг |
| Тип управління | електромеханічне |
| Захист від дітей | немає |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Потужність заморожування | 10.6 кг/добу |
| Автономне збереження холоду | 36 година |
| Корисний об'єм | 230 л |
| Система розморожування | крапельна |
| Швидке заморожування | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 95,5х85х62,5 см |
| Колір | білий |
| Тип | скриня |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Наявність підсвічування | є |
| Перевішування дверцят | немає |
| Рівень шуму | немає даних |
| Тип компресора | звичайний |
| Захист від перепадів напруги | немає |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Енергоспоживання | немає даних |
Товар не доступний
Характеристики Морозильна скриня Vestfrost VD 250 CFH
За тарифами
За тарифами