Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 50 кг |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 151 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Колір корпусу | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Захист від дітей | Так |
| Загальний об`єм | 250 л |
| Використовуваний холодоагент | |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Розморожування морозильної камери | |
| Суперзаморозка | |
| Кількість дверей | |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Енергоспоживання | 260 кВт/год |
| Індикатор температури | |
| Автономне збереження холоду | 19 година |
| Перевішувані двері | Так |
| Тип морозильної камери | |
| Матеріал накопичувачів | |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 2 |
Товар не доступний
Характеристики Морозильная камера Beko FS 225320
За тарифами
За тарифами