Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мультипіч Gorenje AF1300XG
| Виробник | |
| Вага | 3.2 кг |
| Об`єм | 4.5 л |
| Таймер | |
| Управління | механічне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1300 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Автоменю | немає |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | регулювання температури |
| Габарити (ВхШхГ) | 31,3 х 26 х 31,7 см |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультипіч Gorenje AF1300XG
Багатофункціональний помічник на кухні
Крім смаження, мультипіч може випікати солодкі десерти: печиво, маффіни, брауні, торти або навіть смажити горіхи.
Регулювання температури
Можна вручну регулювати температуру випікання під час роботи мультипічки, щоб отримати саме таку скоринку, як ви любите. Ви також можете вибрати одну з 9 автоматичних програм, на яких температура вже встановлена заздалегідь.
Більше користі та смаку!
Усього 5 мл олії достатньо для того, щоб отримати бажану хрустку скоринку на запечених скибочках картоплі, шматочках індички, кільцях цибулі. Страви, приготовлені в мультипічці, набагато корисніші та смачніші.
Антипригарне покриття
Спеціальне антипригарне покриття поверхні кошика не дозволяє їжі прилипати до стінок, тому страву можна подавати прямо з кошика в тарілку.
Управління: механічне Тип нагрівального елементу: електричний тен Потужність: 1300 Вт Об`єм: 4.5 л Регулятор температури: так Діапазон температур: 80 - 200 °С Можливість помішування під час приготування: так Автоменю: немає Таймер: так Автовідключення: так Звуковий сигнал про завершення роботи: так Особливості: Автовимкнення після завершення процесу приготування Особливості: антипригарне покриття чаші Особливості: випікання Особливості: встановлення часу приготування Особливості: жарка у фритюрі Особливості: запікання овочів і м'яса Особливості: регулювання температури Габарити (ВхШхГ): 31,3 х 26 х 31,7 см Вага: 3.2 кг Колір: білий