Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мультипіч Gorenje AF1409DW
Немає в наявності
Код:003156748
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультипіч Gorenje AF1409DW
| Виробник | |
| Вага | 4.5 кг |
| Об`єм | 3.5 л |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Потужність | 1400 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Особливості | циркуляція потоків гарячого повітря |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 х 28 х 30,6 см |
| Колір | білий |
Опис Мультипіч Gorenje AF1409DW
Компактна і універсальна мультипіч Gorenje AF1409DW для здорового приготування страв. Завдяки технології гарячого повітря забезпечує рівномірне приготування з мінімальним використанням олії. Оснащена регульованими режимами нагріву та зручною панеллю керування. Ідеальний вибір для смаження, запікання, грилю та розігріву страв.
Відгуки та питання про - Мультипіч Gorenje AF1409DW
0.0
Всього відгуків:0