Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мультипіч Gorenje AF1409DW
| Виробник | |
| Вага | 4.5 кг |
| Об`єм | 3.5 л |
| Дисплей | є |
| Регулятор температури | так |
| Особливості | циркуляція потоків гарячого повітря |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 х 28 х 30,6 см |
| Колір | білий |
| Управління | сенсорне |
| Потужність | 1400 Вт |
Опис Мультипіч Gorenje AF1409DW
Компактна і універсальна мультипіч Gorenje AF1409DW для здорового приготування страв. Завдяки технології гарячого повітря забезпечує рівномірне приготування з мінімальним використанням олії. Оснащена регульованими режимами нагріву та зручною панеллю керування. Ідеальний вибір для смаження, запікання, грилю та розігріву страв. Управління: сенсорне Потужність: 1400 Вт Об`єм: 3.5 л Дисплей: є Регулятор температури: так Особливості: антипригарне покриття чаші Особливості: таймер Особливості: циркуляція потоків гарячого повітря Габарити (ВхШхГ): 34 х 28 х 30,6 см Вага: 4.5 кг Колір: білий
Відгуки та питання про - Мультипіч Gorenje AF1409DW
0.0
Всього відгуків:0