Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мультипіч Gorenje AF1700DB
| Виробник | |
| Вага | 6 кг |
| Об`єм | 5 л |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1700 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Автоменю | так |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | розморожування / розігрів |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.5 х 29 х 33.5 см |
| Колір | сріблястий + чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультипіч Gorenje AF1700DB
Місткість чашіПрактичний кошик для смаження об'ємом 5,0 л дає змогу готувати відразу більшу кількість продуктів.Точний час зі звуковим сигналомВстановіть час за своїм бажанням. Таймер можна встановити до 60 хвилин. Приємний звуковий сигнал сповістить вас про закінчення часу.Набагато корисніше, ніж смаження в оліїГаряче повітря кружляє зверху вниз і назад, створюючи ідеальний розподіл тепла. Для хрусткої скоринки та вологої середини.80° C - 200° CЗміна температури під час роботи вручну дає змогу регулювати хрустку скоринку та зовнішній вигляд страви. Ви також можете вибрати одну з 8 попередньо встановлених програм і встановити ідеальну температуру автоматично.Ідеально підходить для приготування страв і зручного сервіруванняСпеціальна антипригарна поверхня на внутрішній стороні кошика гарантує, що їжа не прилипає до боків і може подаватися прямо з кошика на тарілку.Від солоного до солодкогоКрім смаження, аерофритюрницю можна використовувати для випічки солодких десертів: печива, кексів, тістечок, тортів і навіть для обсмажування різних горіхів. Управління: сенсорне Тип нагрівального елементу: електричний тен Потужність: 1700 Вт Об`єм: 5 л Дисплей: є Регулятор температури: так Діапазон температур: 80 - 200 °С Автоменю: так Таймер: так Кришка: відкидна Автовідключення: так Звуковий сигнал про завершення роботи: так Особливості: випікання Особливості: жарка у фритюрі Особливості: решітка Особливості: розморожування / розігрів Габарити (ВхШхГ): 36.5 х 29 х 33.5 см Вага: 6 кг Колір: сріблястий + чорний
Відгуки та питання про - Мультипіч Gorenje AF1700DB
0.0
Всього відгуків:0