Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мультипіч Panasonic NF-CC600ATS
| Виробник | |
| Вага | 5.4 кг |
| Об`єм | 6 л |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Автоменю | так |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1450 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | таймер відстрочки старту |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.7 х 35.5 х 26.7 см |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультипіч Panasonic NF-CC600ATS
Підніміть настрій на кухні за допомогою мультипечі Panasonic NF-CC600ATS, яка дозволяє вашим стравам бути хрусткими зовні та ніжними та соковитими всередині. Об'єм 6 літрів та оглядове віконце дозволяють побачити, як ви готуєте корисні кулінарні творіння для своєї родини.
Управління: сенсорне Тип нагрівального елементу: електричний тен Потужність: 1450 Вт Об`єм: 6 л Дисплей: є Регулятор температури: так Діапазон температур: 80 - 200 °С Можливість помішування під час приготування: так Приготування кількох страв одночасно: є Автоменю: так Таймер: так Кришка: відкидна Автовідключення: так Звуковий сигнал про завершення роботи: так Особливості: Автовимкнення після завершення процесу приготування Особливості: автовимкнення у разі відкривання кришки Особливості: випікання Особливості: гриль на решітці Особливості: жарка у фритюрі Особливості: запікання овочів і м'яса Особливості: приготування з парою Особливості: регулювання температури Особливості: таймер відстрочки старту Габарити (ВхШхГ): 35.7 х 35.5 х 26.7 см Вага: 5.4 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Мультипіч Panasonic NF-CC600ATS
0.0
Всього відгуків:0
Мультипіч Panasonic NF-CC600ATS
[[ getCurrentDecimal('8759') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8099') ]] ₴