Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 9 кг |
| Об`єм | 10 л |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 2750 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 40-200 °C |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.9 х 23.3 х 46.9 см |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 9 кг |
| Об`єм | 10 л |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 2750 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 40-200 °C |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.9 х 23.3 х 46.9 см |