Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мультипіч Tefal Easy Fry Infrared (EY831GE0)
| Виробник | |
| Вага | 6 кг |
| Об`єм | 7 л |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Потужність | 1500 Вт |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 32 х 27 см |
| Колір | сірий |
| Управління | сенсорне |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80°С до 240°С |
| Автоменю | так |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | таймер |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультипіч Tefal Easy Fry Infrared (EY831GE0)
Багатофункціональність та різноманіття страв
Відкрийте для себе Easy Fry Infrared - першу мультипіч від Tefal з інфрачервоною технологією! Готуйте хрусткі та смачні страви з мінімальною кількістю жиру або зовсім без нього та отримуйте рівномірне приготування зверху донизу. Завдяки місткому кошику для готування 7 л - мультипіч легко вміщує великі інгредієнти, що робить її ідеальною для родини. Зручні функції забезпечують простоту використання: оглядове вікно для контролю приготування, цифрова панель керування та кошик, що можна мити в посудомийній машині, для легкого очищення.
8 автоматичних програм
З легкістю приготуйте найрізноманітніші страви завдяки 8 програмам автоматичного приготування (картопля фрі, курка, овочі, риба, десерт, дегідрація, гриль, тости + ручний режим).
Розкрийте повноту смаків ваших страв. Пряме проникнення тепла за допомогою інфрачервоного випромінювання надає їжі соковитості та створює хрустку скоринку.
Два нагрівальні елементи для рівномірного приготування:
Поєднання інфрачервоного тепла зверху, вентилятора для розсіювання тепла та нагрівального елементу знизу. Більше не потрібно перемішувати страви в процесі приготування.
Велика ємність
Велика чаша об’ємом 7 л. Підходить, наприклад, для 1,5 кг смаженої курки або 1,2 кг картоплі фрі. З нею легко нагодувати 6-8 осіб.
Легке очищення
Чаша з фірмовим антипригарним покриттям Tefal. Її можна мити в посудомийній машині.
Управління: сенсорне Потужність: 1500 Вт Об`єм: 7 л Дисплей: є Регулятор температури: так Діапазон температур: 80°С до 240°С Автоменю: так Таймер: так Автовідключення: так Звуковий сигнал про завершення роботи: так Особливості: автовідключення Особливості: випікання Особливості: гриль на решітці Особливості: жарка у фритюрі Особливості: запікання овочів і м'яса Особливості: оглядове вікно Особливості: підтримка тепла Особливості: розморожування / розігрів Особливості: таймер Габарити (ВхШхГ): 40 х 32 х 27 см Вага: 6 кг Колір: сірийВідгуки та питання про - Мультипіч Tefal Easy Fry Infrared (EY831GE0)
[[ getCurrentDecimal('10999') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('10999') ]] ₴