Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мультиварка Redmond RMC-M90
| Виробник | |
| Вага | 5.8 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 860 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Сумісні чаші | RB-С502 |
| Функції | знімна зовнішня кришка |
| Особливості | приготування без тиску |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-170 ° С, з кроком 5 ° С |
| Додаткові можливості | попереднє відключення функції автопідігріву |
| Кількість програм | 17 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 410 х 310 х 270 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Redmond RMC-M90
Мультиварка REDMOND RMC-M90 - незамінний помічник на кухні зайнятої людини. Адже, вона може варити, смажити, пекти, запікати, тушкувати і готувати на пару. Функція відкладеного старту до 24 годин, дозволить приготувати страви в потрібне для вас час, а відключається функція підтримки температури збереже готову страву в гарячому стані. Мультиварка оснащена зручним дисплеєм з підсвічуванням з сенсорною панеллю керування. Містка чаша на 5 літрів з міцним антипригарним керамічним покриттям оснащена зручними пластиковими ручками, завдяки яким виймати її стало набагато зручніше і безпечніше. Функція 3D-нагріву забезпечує прогрівання продуктів більш рівномірно, так як нагрівальні елементи розташовані в трьох сторонах: по периметру чаші, в кришці і на днище. Мультиварка має вбудований мікропроцесор, який управляє ходом приготування в залежності від обраної вами програми, а спеціальний паровий клапан і система герметичного закриття кришки створюють ідеальні умови для приготування їжі, не дозволяючи улетучиваться корисним речовинам.Мультиварка REDMOND RMC-M90 (RMC-M90) має 45 вбудованих програм приготування страв, з яких 17 автоматичні, а 28 - налаштовуються вручну, крім того, з'явилася нова функція - попереднє відключення автоподогріву. За допомогою автоматичних програм Ви можете приготувати практично будь-яку страву - згасити, посмажити, приготувати на пару дієтичні страви, овочі, м'ясо, птицю і морепродукти, а також дитяче меню - розсипчасті і молочні каші з різних видів круп. Нова програма «томління», за рахунок поступової зміни температури від низької до високої дозволяє приготувати більш насичені каші, супи, і навіть справжню тушонку. Крім перерахованих, в мультиварки є такі програми як «випічка» для приготування запіканок, пирогів і тд, «крупи», «плов», «йогурт» для приготування смачного йогурту, а також програми «піца», «хліб» і «десерти». Купуйте мультиварку REDMOND RMC-M90 за нашою вигідною ціною і кожне Ваше блюдо гарантовано буде смачним і корисним. Тип: мультиварка Тип нагріву: ТЕН-нагрів Потужність: 860 Вт Об'єм чаші: 5 л Тип внутрішнього покриття: антипригарне Дисплей: так Сумісні чаші: RB-A501 Сумісні чаші: RB-A503 Сумісні чаші: RB-C505 Сумісні чаші: RB-C508 Сумісні чаші: RB-C512 Сумісні чаші: RB-C515 Сумісні чаші: RB-S500 Сумісні чаші: RB-S500H Сумісні чаші: RB-С502 Функції: 3D нагрів Функції: відстрочка старту (таймер) Функції: мультикухар Функції: підтримання температури Функції: пароварка Функції: хлібопічка Функції: знімна зовнішня кришка Особливості: відміна автоматичного підігріву Особливості: захист від перегріву Особливості: нековзні ніжки Особливості: приготування без тиску Регулювання температури приготування (Мультикухар): 35-170 ° С, з кроком 5 ° С Додаткові можливості: внутрішня кришка Додаткові можливості: попереднє відключення функції автопідігріву Кількість програм: 17 Керування: електронне Типи програм: варіння Типи програм: десерт Типи програм: експрес Типи програм: йогурт Типи програм: макарони Типи програм: піцца Типи програм: плов Типи програм: томління Типи програм: варіння на пару Типи програм: випічка Типи програм: жарка Типи програм: каша Типи програм: крупа Типи програм: суп Типи програм: тушкування Ручні налаштування: температура Ручні налаштування: час Матеріал корпусу: пластик Габарити: 410 х 310 х 270 мм Вага: 5.8 кг Колір: нержавіюча сталь Колір: чорний
Відгуки та питання про - Мультиварка Redmond RMC-M90
0.0
Всього відгуків:0