Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мультиварка Tefal RK802B34
| Виробник | |
| Вага | 4.9 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | РК |
| Покриття чаші | |
| Типи програм | тушкування |
| Габарити | 388 х 280 х 260 мм |
| Колір | сріблястий |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | індукційний нагрів |
| Потужність | 1200 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Функції | мультикухар |
| Особливості | розігрів |
| Кількість програм | 41 |
| Керування | електронне |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Tefal RK802B34
Саме те, що вам потрібно! Мультиварка незамінна і надійна помічниця на вашій кухні, яка гарантує неперевершену якість страв і швидкого їх приготування. Більше не треба витрачати багато часу, щоб приготувати смачно, як шеф-кухар. Приготування їжі без участі в процесі. Різноманітність страв без спеціальних кухарських навичок. А з брендом TEFAL - номер один, у виготовленні кухонної техніки, все буде швидко і без зусиль.Легко готуватиВсе що потрібно - додати інгредієнти та включити. Мультиварка має інтуїтивно зрозуміле зручне меню і 41 автоматичну програму, включаючи ручний режим, який дозволяє встановити час і температуру для приготування улюблених страв. А з системою «Fuzzy logic» (унікальна інноваційна технологія штучний інтелект), готувати стає ще простіше! Адже в процесі приготування мультиварка самостійно підбирає необхідні температуру і час приготування (для ідеального приготування кожного рецепта).Максимум зручностіПісля приготування, мультиварка збереже ваше блюдо в теплому стані ще на 24 години. А з функцією відкладений старт, ваш сніданок буде готовий, поки ви ще спите.Ідеальний результатКругова циркуляція гарячого повітря всередині чаші дозволяє домогтися ефекту приготування як в традиційній печі - страви більш насичені ароматом трав і спецій, а їх текстура ідеальна. Технологія індукційного нагріву забезпечує більш точний контроль температури та ідеальне приготування страв завдяки оптимальній циркуляції тепла. Рівномірний нагрів забезпечує однорідність приготування їжі.Міцна і надійнаЗапатентована чаша сферичної форми, з товстими 6 кульовими стінками, забезпечить рівномірний розподіл тепла, підвищеною теплопровідністю, має високі антикорозійні властивості, стійка до механічних впливів. Місткість чаші 5 л, ідеально підходить для приготування їжі до 5 осіб.Стильний дизайнЗавдяки компактним габаритам і стильному дизайну, мультиварка легко впишеться в будь-який інтер'єр і завершить стиль кухні.АксесуариДля зручності приготування різних страв, в комплект входять також паровий кошик, лопатка, ложка, мірний стакан. А в разі, коли хочеться побалувати себе чимось незвичайним в комплект також входить книга з 60 різноманітними рецептами.
Тип: мультиварка Тип нагріву: індукційний нагрів Потужність: 1200 Вт Об'єм чаші: 5 л Тип внутрішнього покриття: антипригарне Дисплей: так Мова меню: українська Функції: відстрочка старту (таймер) Функції: мультикухар Особливості: вибір температури приготування Особливості: розігрів Кількість програм: 41 Керування: електронне Типи програм: варення Типи програм: йогурт Типи програм: плов Типи програм: рис Типи програм: сир Типи програм: варіння на пару Типи програм: випічка Типи програм: жарка Типи програм: каша Типи програм: суп Типи програм: тушкування Матеріал корпусу: пластик Габарити: 388 х 280 х 260 мм Вага: 4.9 кг Колір: сріблястий