Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мультиварка Tefal RK812B32
В наявності
Код:002631426
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Tefal RK812B32
| Виробник | |
| Вага | 4.6 кг |
| Матеріал корпусу | Метал; Пластик метал |
| Дисплей | Є |
| Покриття чаші | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 750 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Функції | відстрочка старту (таймер) |
| Особливості | шнур від'єднується |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 40-160 °С |
| Кількість програм | 45 |
| Керування | сенсорне |
| Типи програм | тушкування |
| Габарити | 320 х 310 х 420 мм |
| Колір | сріблястий |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Tefal RK812B32
Унікальні можливості Мультиварка Tefal RK812B32 поєднує в собі функції сучасного пристрою, який дозволяє автоматизувати процес готування, з тепловою обробкою за типом традиційної грубки. Сферична чаша забезпечує рівномірний усебічний нагрів страви за рахунок 3D-конвекції повітря навколо її поверхні. Такого смаку страв у мультиварці іншого типу не вийде!
Міцна чаша Чаша мультиварки Tefal RK812B32 є багатошаровою конструкцією, кожен з яких відповідає за свою задачу. Тому в підсумку вийшла зручна ємність з міцним антипригарним покриттям і хорошим розсіюванням тепла. Чаша швидко нагрівається до потрібної температури та добре акумулює тепло, щоб продукт готувалися швидше і економніше. А після готування її дуже легко вимити, адже всередині гладка поверхня і немає кутів.
Інтелектуальний режим приготування При виборі автоматичної програми мультиварка Tefal RK812B32 самостійно в процесі приготування змінює настройки температури на кожному етапі. За рахунок роботи системи Fuzzy Logic ви можете розраховувати на ідеальний результат при варці рису, круп і плову. Страва буде ідеально готовою, розсипчастою і смачною.
Набір програм Мультиварка Tefal RK812B32 має 45 режимів приготування. Таке різноманіття дозволить вам швидко підібрати оптимальний набір характеристик для улюбленої страви. При цьому в багатьох програмах параметри можна коригувати відповідно до ваших потреб. Доступний окремий ручний режим, в якому ви можете взяти на себе роль шеф-кухаря і самостійно встановити всі показники. Цей спосіб підійде для досвідчених користувачів, які хочуть отримати свій унікальний результат.