Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Товар не доступний
Музичний нічник-проєктор з Bluetooth і пультом Карусель зайчиків WH-E11-02 Дитячий музичний нічник
За тарифами
Характеристики Музичний нічник-проєктор з Bluetooth і пультом Карусель зайчиків WH-E11-02 Дитячий музичний нічник
| Виробник | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | |
| Тип лампи | Светодиодная |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Напряжение питания | 5В |
| Напряжение сети | 5 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип | Ночник |
| Цвет | Разные цвета |
Читати повністю
Сховати
Опис Музичний нічник-проєктор з Bluetooth і пультом Карусель зайчиків WH-E11-02 Дитячий музичний нічник
Музичний нічник-проєктор з Bluetooth і пультом Карусель зайчиків WH-E11-02 Дитячий музичний нічник Музичний нічник-проєктор з Bluetooth "Карусель" — це стильний і функціональний аксесуар для дитячої кімнати. Він обладнаний акумулятором 1800 мА·год і пропонує 12 змінних картинок для проєкції, включно з 6 стандартними та 6 додатковими. Вбудована Bluetooth-колонка дає змогу відтворювати улюблену музику або казки, забезпечуючи якісний звук. У разі закритого ковпака пристрій працює як нічник із м'яким світлом, а під час зняття ковпака — як проєктор, проєктуючи зображення на стіни та стелю. Також доступна функція обертання для більш живого та заворожливого ефекту. Переваги: Підтримка Bluetooth для прослуховування музики й аудіоказок Акумулятор на 1800 мА·год для тривалої роботи без під'єднання до мережі Можливість використання як нічника та як проєктора з картинками Функція обертання проєкцій і іграшкових зайців на 360° 3 режими підсвітки: білий, жовтий і синій із можливістю комбінування кольорів 12 змінних картинок для проєкції, включно з 6 подарунковими Регульована яскравість і колір нічника Прекрасний вибір для дітей від 0 до 10 років Характеристики: Розміри: 120 х 190 мм Матеріал: ABS пластик Потужність: 5 Вт Вхід: 5В / 0.3А Акумулятор: 1800 мА·год Зарядний порт: USB Type-C Тип вимикача: пульт Тип лампи: світлодіодна (LED) Кількість світлодіодів: 3 шт. Висота: 19 см Ширина: 12 см
Відгуки та питання про - Музичний нічник-проєктор з Bluetooth і пультом Карусель зайчиків WH-E11-02 Дитячий музичний нічник
0.0
Всього відгуків:0