Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 28 см |
| Вікова група | |
| Довжина | 7.5 см |
| Стать | |
| Упаковка | |
| Колір | Белый |
| Стан | |
| Кількість кольорів | 6 |
| Вид творчества | Рисование |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал каркаса (опор) | Пластик |
Характеристики Набір для малювання Crayola Color Wonder Magic Light Brush Bluey зі світловим пензлем, 18 аркушів, від 3 років
Немає в наявності
Код:003947175