Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Набір для творчості картинка з піску "Ракета" RI29051604
В наявності
Код:003993103
Характеристики Набір для творчості картинка з піску "Ракета" RI29051604
| Виробник | |
| Висота | 1 см |
| Ширина | 14 см |
| Вікова група | |
| Довжина | 20 см |
| Стать | |
| Упаковка | поліпропіленовий пакет |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 14.7 |
| Габарити: висота | 1 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 4-х років |
| Гарантія | 14 днів |
| Вид творчості | Малювання піском |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
Читати повністю
Сховати
Опис Набір для творчості картинка з піску "Ракета" RI29051604
Цей набір допоможе розвинути творчі здібності Вашої дитини. Яскраві кольори та цікаві картинки надовго зацікавлять маленького бешкетника. У набір входять картонна картинка з клейкою основою, яка закрита захисною плівкою та кольоровий кварцовий пісок в окремих пакетиках. Потрібно обережно зняти верхню захисну плівку та посипати піском клейку основу. Коли пісок приклеїться, можна переходити до іншого кольору. Країна-виробник: Україна Вік: з 4 років
Відгуки та питання про - Набір для творчості картинка з піску "Ракета" RI29051604
0.0
Всього відгуків:0