Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 2 см |
| Ширина | 20 см |
| Вікова група | |
| Довжина | 28 см |
| Стать | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | |
| Вага товару | 0.1 |
| Габарити: довжина | 28.3 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 2.5 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 6-ти років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вага | 0,100 |
Характеристики Набір для творчості "Punch Needle: Мишка" PN-01-05 килимова вишивка
В наявності
Код:003992489