Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Набір для творчості "Резиночки для плетіння" 16301 з інструментом 36х28.2х6
Немає в наявності
Код:003992202
Характеристики Набір для творчості "Резиночки для плетіння" 16301 з інструментом 36х28.2х6
| Виробник | |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 28 см |
| Вікова група | |
| Довжина | 36 см |
| Стать | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | |
| Габарити: довжина | 36 |
| Габарити: ширина | 28.2 |
| Габарити: висота | 6 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 3-х років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Читати повністю
Сховати
Опис Набір для творчості "Резиночки для плетіння" 16301 з інструментом 36х28.2х6
Яскраві кольори гумок і простота у використанні надихають створення великої кількості незвичайних дизайнів, розвиток дрібної моторики, уяви і креативності. Набір підходить для дітей та дорослих, а завдяки якісному матеріалу ваші вироби будуть тішити довгий час. Це ідеальний подарунок для любителів рукоділля. Зробіть перший крок до створення стильних аксесуарів та відчуйте себе справжнім дизайнером із набором «Гумовики для плетіння»!
Відгуки та питання про - Набір для творчості "Резиночки для плетіння" 16301 з інструментом 36х28.2х6
0.0
Всього відгуків:0
Набір для творчості "Резиночки для плетіння" 16301 з інструментом 36х28.2х6
[[ getCurrentDecimal('400') ]] ₴