Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Набір кубиків ББ B-1004 12 шт
| Виробник | бб |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 50 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Нове |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Сітка |
| Вік | Від 3-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Читати повністю
Сховати
Опис Набір кубиків ББ B-1004 12 шт
Набір кубиків ББ B-1004
Кубики ББ B-1004 - одні з найпопулярніших іграшок серед малюків. Діти люблять складати з них різні будівлі і вежі. Текстуровані кубики відмінний подарунок для будь-якої дитини.
Характеристики:
- Тип: набір кубиків
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Кількість кубиків: 12
- Розмір: 5х5 см
- Розмір упаковки: 6х15х30 см
- Упаковка: сітка
- Колір: різні кольори
- Виробник: ВВ
Відгуки та питання про - Набір кубиків ББ B-1004 12 шт
0.0
Всього відгуків:0