Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | бб |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 50 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Нове |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Сітка |
| Вік | Від 3-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Ean | 6903317334605 |