Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина | 11 мм |
| Діаметр | 2.5 мм |
| Довжина | 19.5 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість модулів | 2 |
| Перетин проводів, що підключаються | 0.75 кв.мм |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клема для кабелю |
| Колір елемента кріплення | Безбарвний |
| Одноразове з'єднання | Так |
| Тип запчасти | Оригинал |