Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.2 кг |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Покриття варильної поверхні | |
| Стан | |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Товар | Бытовая переносная электроплита ViLgrand VHP181F 1500W, Плита электро для домашнего приготовления LF-18 |
Характеристики Зручна настільна плита для приготування страв ViLgrand VHP181F 1500W, Домашня електрична плита LF-18
В наявності
Код:003792375