Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 120GB SA100 Acer (BL.9BWWA.101)
| Виробник | ACER |
| Вага | 50 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Серія | SA100 |
| Об'єм пам'яті | 120 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Колір | білий |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 120GB SA100 Acer (BL.9BWWA.101)
Acer SA100 являє собою оптимальне поєднання чудової якості та функціональності. Технологія внутрішнього автоматичного копіювання, дозволяє виробляти автоматичну операцію копіювання з кеш-блоків SLC в TLC всередині NAND, без використання контролера або DDR, який може стимулювати більш високу ефективність за рахунок зниження навантаження з контролера і пам'яті DRAM.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: SA100 Об'єм пам'яті: 120 GB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 560 Mb/s Швидкість запису: 500 Mb/s (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 x 70 x 7 мм Вага: 50 г Колір: білийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 120GB SA100 Acer (BL.9BWWA.101)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 120GB SA100 Acer (BL.9BWWA.101)
[[ getCurrentDecimal('2088') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2087') ]] ₴