Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 128GB OCPC (SSD25S3T128GLT)
| Виробник | OCPC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Серія | XTL-200 |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 480 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Колір | чорний |
| Тип накопичувача | внутрішній |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 128GB OCPC (SSD25S3T128GLT)
Твердотільні накопичувачі OCPC (SSD) зроблять вашу систему більш чуйною, тому вона швидше завантажується, швидше завантажує програми та швидше завершує роботу. Твердотільні накопичувачі це наступний етап еволюції систем зберігання даних для ПК. Вони працюють швидше, тихіше і менше нагріваються, ніж застарілі технології всередині жорстких дисків. Завдяки відсутності рухомих частин твердотільні накопичувачі також довговічніші і надійніші, ніж жорсткі диски.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: XTL-200 Об'єм пам'яті: 128 GB Тип флеш-пам'яті: TLC Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 480 Mb/s Швидкість запису: 450 Mb/s (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Колір: чорнийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 128GB OCPC (SSD25S3T128GLT)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 128GB OCPC (SSD25S3T128GLT)
[[ getCurrentDecimal('2038') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2038') ]] ₴